-50%Машинка для стрижки от акб Magio MG-585, Аккумуляторная машинка-триммер для стрижки волос CR-22
- В наличии
- Код: jf535y54
2 842 ₴
1 421 ₴
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
🛠️ Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇

📦 Машинка для стрижки от акб Magio MG-585, Аккумуляторная машинка-триммер для стрижки волос CR-22

🛠️ Машинка для стрижки волосся MG-585 дозволяє не тільки економити свою годину, уникаючи очередів і попередніх записів до парикмахера, а й будь-коли коригувати свою стрижку. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно. Вона виконана в стильному дизайні і проста у використанні. Потужний, але тихий мотор працює якісно та без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу стійкість до зношування та стійкість до стирання. Ергономічний тримак машинки добре лягає у руки, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб шкірна стрижка була безпечною та приємною. Ліза після використання можна чистити за допомогою щіточки. У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм. Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить дорослим і дітям. У комплект також входять щіточка та олія.
- ⭐ Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- ⭐ Потужність: 5 Вт
- ⭐ Тип аккумулятора: Lithium
- ⭐ Низький рівень шуму
- ⭐ Ліза: з алмазоподібним вуглецевим покриттям
🛠️ Комплектація:
- ⭐ Щиточка для чищення
- ⭐ 4 насадки: 3мм, 6мм, 10мм, 13мм
- ⭐ Масло
- ⭐ Адаптер
🔎 Дополнительные параметры
- ⭐ Тип аккумулятора: Li-Ion
- ⭐ Цвет корпуса: Серый
- ⭐ Количество насадок: 4
- ⭐ Максимальная длина стрижки: 12
- ⭐ Производитель: Magio
- ⭐ Дополнительные функции: Защита от перегрева
- ⭐ Тип питания: Аккумулятор, Сеть 220 В
- ⭐ Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- ⭐ Минимальная длина стрижки: 1
- ⭐ Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- ⭐ Состояние: Новое
- ⭐ Страна производитель: Китай
- ⭐ Тип прибора: Набор для стрижки


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Товар | Машинка для стрижки от акб Magio MG-585, Аккумуляторная машинка-триммер для стрижки волос CR-22 |
| Цвет корпуса | Серый |
- Цена: 1 421 ₴








