-50%влевовправо
Акумуляторна циркулярна пилка KRAFFTEC 48V EF-56
- В наявності
- Код: 12ft9tb16l
8 046 ₴
4 023 ₴
+380 (98) 361-20-22
Менеджер
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Акумуляторна циркулярна пилка KRAFFTEC 48V EF-56
👉 Модель KRAFFTEC 48V — це бездротова пилка з діаметром диска 185 мм, що працює від 48В літій-іонного акумулятора. Циркулярка може похвалитися швидкістю без навантаження 10800 об/хв.
👉 Акумуляторна дискова пилка дозволяє здійснити прямі розпили дерев’яних заготовок. Вона досить проста в експлуатації. Її перевага – це автономність від розеток та електрошнура. Іноді бувають ситуації, коли потрібно розрізати деревину у місцях, де немає електроенергії. Завдяки електричному гальму двигуна відбувається плавна зупинка диска. Це разом з ковзною напрямною ручкою підвищує рівень безпеки користувача.
👉 Характеристики :
- ⭐ Діаметр – 185 мм.
- ⭐ Max глибина пропилу – 45 мм.
- ⭐ Кількість оборотів – 10800 об/хв.
- ⭐ Потужність – 800 Вт.
- ⭐ Акумулятор: 48В/5Ah.
👉 Комплектація:
- ⭐ Пильний диск – 1 шт.
- ⭐ Зарядний пристрій – 1 шт.
- ⭐ Акумулятор 48V – 2 шт.
- ⭐ Циркулярна пилка – 1 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Довжина пропилу, (мм) | 185 |
| Довжина шини | 185 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Акумуляторна циркулярна пила KRAFFTEC 48 V EF-56 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
- Ціна: 4 023 ₴










