
Ланцюгова пила для легкої роботи KRAFFTEC, Пила електрична для обрізки Міні-ланцюгова саду WO-18
- Немає в наявності
- Код: nb4t3611r
1 009 ₴
+380 (98) 361-20-22
Менеджер
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Ланцюгова пила для легкої роботи KRAFFTEC, Пила електрична для обрізки Міні-ланцюгова саду WO-18
✨ Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
✨ Особливості:
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Міцний корпус
- ✅ Захистний кожух
- ✅ Мала вага та невеликі розміри
✨ Характеристика:
- ✅ Напруга АКБ: 24 В
- ✅ Ємність АКБ: 2000 мАч
- ✅ Довжина шини: 150 мм.
- ✅ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
✨ Комплектація:
- ✅ Акумуляторна міні пила
- ✅ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ✅ Посібник користувача
- ✅ Дві батареї
- ✅ Пластиковий кейс
- ✅ Зарядний пристрій
✨ Характеристики
✨ Характеристики електродвигуна, акумулятора
- ✅ Напруга акумулятор: 24 В
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion
- ✅ Час заряду акумулятора: 60 хв
- ✅ Ємність акумулятора: 2 Ач
✨ Основні
- ✅ Країна виробник: Польща
- ✅ Розташування двигуна: Поздовжнє
- ✅ Крок ланцюга: 1/4″
- ✅ Виробник: KRAFFTEC Model:6″
- ✅ Довжина шини: 150 мм
- ✅ Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Живлення: Акумулятор
- ✅ Вага: 2,8 кг
✨ Додаткові функції
- ✅ Блокування кнопки включення: Так
- ✅ Додатковий акумулятор: Так
✨ Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Ланцюгова мініпила для обрізання дерев, Універсальна пила для саду, Міні пила електрична WO-18 |
- Ціна: 1 009 ₴

