
Електрична машинка для стрижки потужна VGR V-696, Машинка для стрижки волосся міцна CH-40
- Немає в наявності
- Код: l2974f5hm
1 019 ₴
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Електрична машинка для стрижки потужна VGR V-696, Машинка для стрижки волосся міцна CH-40
💎 Машинка для стрижки VGR V-696 з ТУРБО режимом це високоякісний триммер, яким Ви легко можете стригти волосся голови і бороду отримуючи від процесу задоволення.
💎 Також хотілося б поділитися, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, який спеціалізується саме на виробництві продуктів для стрижки та укладання волосся та славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
💎 Комплектація:
- ☑️ машинка для стрижки;
- ☑️ USB-кабель для підзарядки;
- ☑️ масло;
- ☑️ Заводська упаковка;
- ☑️ підставка для заряджання;
- ☑️ інструкція англійською мовою;
- ☑️ 4 насадки для стрижки 3/6/9/12 мм;
- ☑️ Щітка для очищення;
💎 Характеристики:
- ☑️ Потужність акумулятора 2500 mAh;
- ☑️ Заряджання від USB;
- ☑️ Турбо режим – так
- ☑️ Час роботи від АКБ до 300 хвилин;
- ☑️ Час заряджання: 3,5 години;
- ☑️ Тип акумулятора: Li-Ion;
- ☑️ регулювання леза 0,8-2 мм
- ☑️ Безпечна зарядка від пристроїв потужністю 5V 1A;
💎 Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, тому що потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження акумуляторна з керамічними ножами VGR, Машинка для стриження волосся без шуму CH-40 |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 1 019 ₴










