
влевовправо
Машинка для стрижки з насадками від мережі, Професійний тример з насадками, Машинка для стрижки мережа FP-86
- Немає в наявності
- Код: 3c223ep9u
505 ₴
+380 (98) 361-20-22
Менеджер
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Машинка для стрижки з насадками від мережі, Професійний тример з насадками, Машинка для стрижки мережа FP-86
📌 Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 допоможе створити стрижку Вашої мрії. Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
📌 Завдяки зручності у використанні, машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд.
📌 Ця машинка має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
📌 Характеристики:
- ☑️ Ножі: нержавіюча сталь, шириною 46 мм
- ☑️ Потужність: 50/60 Гц, 9 Вт
- ☑️ Живлення: мережа 220В
- ☑️ Ергономічний, легкий та компактний дизайн
- ☑️ Тип чищення: сухий
📌 Комплектація:
- ☑️ Ножиці
- ☑️ Машинка для стрижки
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ Інструкція
- ☑️ 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- ☑️ Наявність захисної кришки для різальних лез
- ☑️ гребінець
- ☑️ Коробка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Електронна машинка для стриження, Машинка для стриження від акб Профі волосся FP-86 |
- Ціна: 505 ₴










