-50%Універсальний тример для стрижки та гоління, Сімейна машинка для стрижки волосся, Тример бездротовий NW-62
- В наявності
- Код: yd63rx972
648 ₴
324 ₴
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Універсальний тример для стрижки та гоління, Сімейна машинка для стрижки волосся, Тример бездротовий NW-62
🎯 Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🎯 Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
🎯 Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
🎯 Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
🎯 Характеристики:
- 🔸 Час заряджання: 8 год
- 🔸 Індикатор заряду
- 🔸 Кнопковий перемикач
- 🔸 Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- 🔸 Тип: Машинка окантувальна
- 🔸 Потужність: 3 Вт
- 🔸 Живлення: акумулятор
- 🔸 Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- 🔸 Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- 🔸 Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- 🔸 Мотор: Роторний
- 🔸 Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
- 🔸 Ширина зрізу: 40 мм
- 🔸 Розмір: 150 x 40 мм
- 🔸 Вага: 169 г
- 🔸 Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
🎯 Комплектація:
- 🔸 Щітка для чищення ножа
- 🔸 Кабель для заряджання
- 🔸 Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- 🔸 Машинка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Модна машинка для стриження волосся GEEMY Бездротова машинка для стриження вдома NW-62 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 324 ₴










