-50%Машинка для стрижки акумуляторна VGR V-071, Бездротова машинка для стрижки волосся RY-54
- В наявності
- Код: r15x7x85f
862 ₴
431 ₴
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Машинка для стрижки акумуляторна VGR V-071, Бездротова машинка для стрижки волосся RY-54
🎯 Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🎯 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
🎯 Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🎯 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🎯 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
🎯 Особливості:
- 🔹 Зелений індикатор заряджання
- 🔹 Бреє стриже чітко та чисто.
- 🔹 Акумуляторний тип.
- 🔹 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔹 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔹 Двигун із високою швидкістю обертання
- 🔹 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- 🔹 Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
🎯 Характеристики:
- 🔹 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔹 Модель: V-071
- 🔹 Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- 🔹 Метод очищення: миючий
- 🔹 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔹 Рівень водонепроникності: IPX 5
- 🔹 Кілька режимів регулювання межі
- 🔹 Час використання: 120 хв
- 🔹 Виробник: VGR
- 🔹 Нековзне покриття
- 🔹 Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- 🔹 Час заряджання: 1,5 год
- 🔹 Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- 🔹 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
🎯 Комплектація:
- 🔹 Щітка для чищення
- 🔹 Машинка для стрижки волосся VGR V-071
- 🔹 Знімні насадки 1,2,3 мм.
- 🔹 USB кабель
- 🔹 Олія
🎯 Характеристики
- 🔹 Тип двигуна -Роторний
- 🔹 ширина ножа -35мм
- 🔹 Вага-0.1кг
- 🔹 Сфера використання -Побутова
- 🔹 Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- 🔹 Час автономної роботи-120 хв
- 🔹 Гарантія-6 місяців
- 🔹 Функціональні особливості – індикатор заряджання
- 🔹 Колір Сталевий
- 🔹 Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- 🔹 Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- 🔹 Акумулятор живлення
- 🔹 Матеріал лез-Сталь
- 🔹 Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- 🔹 Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- 🔹 Потужність-10 Вт
- 🔹 Час заряджання акумулятора-90 хв
- 🔹 Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- 🔹 Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- 🔹 Країна виробник -Китай
- 🔹 Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- 🔹 Країна реєстрації бренду-Китай
- 🔹 Тип управління-Повзункове


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Набір для стриження з заряджанням VGR, Тример для стриження акумуляторний професійний RY-54 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 431 ₴










