-50%влевовправо
Універсальний тример для стрижки та гоління VGR V-983, Машинка для стрижки з насадками бездротова OH-71
- В наявності
- Код: xo86149x
1 300 ₴
650 ₴
+380 (98) 361-20-22
Менеджер
- +380 (66) 027-90-75Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Універсальний тример для стрижки та гоління VGR V-983, Машинка для стрижки з насадками бездротова OH-71
🛠️ Тример для бороди та вусів, для волосся, для стрижки професійний акумуляторний бездротовий з насадками та дисплеєм 1, 2, 3мм VGR 5W 1500mAh Gold – зустрічайте чарівний помічник для вашого стилю. Цей елегантний інструмент не просто стриже і надає форму, він також має дивовижну технологію, яка дозволяє вам стежити за кожним міліметром вашого образу. інтегрований дисплей. Насадки різної довжини дозволять вам створити ідеальний вигляд з легкістю та точністю.
🛠️ Довіртеся цьому тримеру, щоб підкреслити свою унікальність і стиль з кожним рухом!
🛠️ Особливості:
- ➕ Цифровий світлодіодний дисплей для відсоткового відображення стану акумулятора.
- ➕ Низький рівень шуму.
- ➕ Живлення від вбудованого акумулятора.
- ➕ Потужний двигун.
🛠️ Характеристики:
- ➕ Час заряджання: 2.5 години.
- ➕ Тип: тример.
- ➕ TYPE-C роз’єм для заряджання.
- ➕ Тип акумулятора: Li-ion.
- ➕ Ємність акумулятора: 1500 mAh.
- ➕ Потужність: 5 Вт.
- ➕ Час роботи від акумулятора: 200 хвилин.
- ➕ Мінімальна довжина зрізу: 0.5 мм.
🛠️ Комплектація:
- ➕ триммер VGR
- ➕ насадки для стрижки – 3 шт. (1 мм, 2 мм, 3 мм)
- ➕ USB-C кабель для заряджання
- ➕ фірмова упаковка
- ➕ пляшка з маслом для змащування ножів


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична машинка для стриження побутова VGR, Професійна машинка для стриження волосся й бороди OH-71 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 650 ₴










